Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zjistíte zde

OK

NOVINKY

arr3CannabisCosmetics.cz získal Pečeť Garance nákupu!Na webu Heureka.cz hodnotí zpětně naše služby desítky zákazníků, kteří u nás už nakoupili. Díky...

KONTAKTY

CannabisCosmetics.cz
Marie Jagošová
Žižkova 489, Hulín 76824
tel: +420736766392
napište nám

Úvod » Annabis

Annabis

AnnabisSpolečnost ANNABIS je česká firma, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Nabízí velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Výrobky společnosti ANNABIS jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí.

Certifikované odrůdy technického konopí, které jsou použity pro výrobu kosmetických přípravků, mají potlačeny psychoaktivní účinky. Přípravky vyrobené na jejich bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.


Parametry
novinka akce doprava zdarma top produkt
Běžná cena: 290 Kč

Naše cena 224 Kč

akce
top produkt


akce
top produkt


Běžná cena: 370 Kč

Naše cena 298 Kč

novinka
akce
Běžná cena: 290 Kč

Naše cena 229 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 290 Kč

Naše cena 229 Kč

akce


Běžná cena: 229 Kč

Naše cena 219 Kč

novinka


Běžná cena: 199 Kč

Naše cena 189 Kč

novinka


Běžná cena: 209 Kč

Naše cena 191 Kč

novinka


Běžná cena: 169 Kč

Naše cena 159 Kč

novinka


Běžná cena: 169 Kč

Naše cena 155 Kč

novinka


Běžná cena: 290 Kč

Naše cena 272 Kč

akce


Běžná cena: 125 Kč

Naše cena 121 Kč

akce
akce


Běžná cena: 129 Kč

Naše cena 109 KčBěžná cena: 249 Kč

Naše cena 199 Kč

akce
top produkt
akce
Léčivé konopí

Certifikované odrůdy technického konopí, které používáme pro výrobu  kosmetických přípravků, mají potlačeny psychoaktivní účinky. Naše přípravky na jejich bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.

Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím.
Konopná semena a olej jsou jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin. Kromě vzácné kyseliny gamma-linoleové obsahují omega-6 a omega-3 v dokonalém poměru 3:1 (lidská kůže je obsahuje v poměru 4:1). Obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin. Esenciální se jim říká proto, že si je lidské tělo neumí samo vyrobit a musíme je přijímat z potravy nebo vstřebáváním.

Nenašli jste v této kategorii, co jste hledali? Napište nám svůj požadavek na info@cannabiscosmetics.cz

NWVhZmQxNz