Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zjistíte zde

OK

NOVINKY

arr3CannabisCosmetics.cz získal Pečeť Garance nákupu!Na webu Heureka.cz hodnotí zpětně naše služby desítky zákazníků, kteří u nás už nakoupili. Díky...

KONTAKTY

CannabisCosmetics.cz
Marie Jagošová
Žižkova 489, Hulín 76824
tel: +420736766392
napište nám

Úvod » Bione Cosmetics

Bione Cosmetics

bione

Česká přírodní pleťová a tělová kosmetikaBione - český výrobek

Základy Bione Cosmetics kosmetiky byly položeny již před 20 lety. Během let se charakter i vlastnosti výrobků vyvíjely jak v souvislosti s legislativními požadavky, tak zvláště v návaznosti na nové poznatky z oborů kosmetologie, biochemie, dermatologie, botaniky farmacie aj. Kosmetika získávala postupně svou dnešní podobu, která je opět dynamická a dále se v uvedeném duchu bude zvolna proměňovat.

Bione Cosmetics

  • byla uvedena v život v roce 1998
  • neobsahuje nadbytečné a zatěžující látky
  • znamená BIO – je šetrná k přírodě i uživatelům
  • je parfemována hypo-alergenními látkami
  • zcela postrádá ropné produkty či silikony
  • obsahuje emulze zbavené emulgátorů

Hlavní charakteristikou kosmetických produktů Bione Cosmetics je pragmatičnost ve složení a v užitných vlastnostech. Lze si povšimnout, že složení všech výrobků, pokud to jde, je elegantně jednoduché, maximálně se využívá funkčnosti některých použitých surovin. Neobsahuje žádné nadbytečné a zatěžující látky.
Je kladen velký důraz na funkčnost prostředků, na vysoký obsah hlavních účinných látek s cílem poskytnout  maximum užitných vlastností za přijatelné ceny.

Produkty řady Bione Cosmetics se dělí na řadu BIO BC Bione Cosmetics, která je vyrobena v souladu s pravidly pro výrobu BIO kosmetiky a neobsahuje žádné ropné produkty, SLS, silikon, parabeny atd. Ostatní produktové řady jsou zařazeny pod značku BC Bione Cosmetics a můžou z hlediska složení a kvality nést označení přírodní kosmetika.

Reakce uživatelů na výrobky značky Bione Cosmetics a jejich produktové řady si přečtěte na diskuzním fóru Kosmetika.

Námi nabízená kosmetika z konopí (cannabis) vám pomáhá zmírnit viditelné projevy kožních chorob. Kosmetika z konopí je vhodná zejména pro osoby s kožními problémy, protože má příznivý vliv na minimalizaci jejich projevů. Hojně se využívá k léčbě lupénky, atopického ekzému či jiných forem dlouhotrvajících ekzémů.


Parametry
novinka akce doprava zdarma top produkt
Běžná cena: 60 Kč

Naše cena 52 KčBěžná cena: 65 Kč

Naše cena 59 KčBěžná cena: 86 Kč

Naše cena 77 Kč

top produkt
Běžná cena: 102 Kč

Naše cena 92 KčBěžná cena: 100 Kč

Naše cena 89 KčBěžná cena: 110 Kč

Naše cena 99 KčBěžná cena: 68 Kč

Naše cena 59 KčBěžná cena: 92 Kč

Naše cena 82 KčBěžná cena: 60 Kč

Naše cena 48 KčNenašli jste v této kategorii, co jste hledali? Napište nám svůj požadavek na info@cannabiscosmetics.cz

YWQ5Y