Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zjistíte zde

OK

NOVINKY

arr3CannabisCosmetics.cz získal Pečeť Garance nákupu!Na webu Heureka.cz hodnotí zpětně naše služby desítky zákazníků, kteří u nás už nakoupili. Díky...

KONTAKTY

CannabisCosmetics.cz
Marie Jagošová
Žižkova 489, Hulín 76824
tel: +420736766392
napište nám

» CERTIFIKÁTY
Certifikát Garance nákupu

Heureka Garance nákupuPo splnění všech podmínek a díky pozitivnímu hodnocení našich zákazníků získal náš e-shop prestižní pečeť či certifikát Garance nákupu. Certifikát Garance nákupu znamená, že Heureka.cz ručí garancí vrácení peněz za obchody vykazující dlouhodobě 100% kvalitu.

Garance nákupu je snaha nákupního rádce Heureka.cz o vyzdvihnutí spolehlivých obchodů, u kterých se nemusíte bát nakupovat. Při nákupu garantuje Heureka uživatelům (registrovaným na Heureka), vrácení peněz, pokud obchod nesplní své zákonné povinnosti.

Co musí splnit uživatel Heuréky?

Než-li se rozhodnete pro nákup v našem obchodě, ujistěte se, že jste přihlášeni do svého účtu na Heureka.cz. Poznáte to podle své přezdívky, která musí být uvedena v pravé horní části stránky. Jako přihlášený uživatel poté vyberte produkt a obchod, ve kterém si zboží nakoupíte a kliknutím do e-shopu s touto ikonkou bude Váš nákup garantován do výše 10 000 Kč.

Proti čemu Vás Garance chrání?

Garance nákupu chrání zákazníka proti hlavním případům, kdy by mohl přijít o peníze: pokud mu internetový obchod nedodá zboží zaplacené předem, dodá zcela jiné zboží, nebo nevrátí peníze za zboží oprávněně vrácené ve 14-denní lhůtě.

V žádném případě systém Garance nenahrazuje běžnou komunikaci s obchodem například o opožděném dodání, žádostech o reklamaci, nebo při nespokojenosti s Vámi vybraným produktem. Vždy komunikujte jako první s obchodem. Garance je pouze posledním řešením, pokud obchod odmítá svou chybu napravit a zajišťuje to, abyste nepřišli o své již zaplacené peníze.

Jak uplatním Garanci?

Prvním krokem je vyplnění online formuláře, na základě kterého prověříme žádost. Naší primární snahou bude vyřešit situaci jako nezávislý arbitr, tedy posoudit situaci z obou stran a zjistit, kde se stala chyba. Pokud potvrdíme, že jste byl/a pravděpodobně poškozen/a nezákonným jednáním a obchod situaci nenapraví, je nutné postoupit případ Policii ČR a my Vám vracíme garantovanou částku.

Podrobné podmínky Garance nákupu najdete zde.

Přehled garantovaných obchodů zde.


Certifikát Ověřeno zákazníky

Obchod www.cannabiscosmetics.cz získal za svou kvalitu certifikát Ověřeno zákazníky.

Ověřeno zákazníkyPozitivní recenze

Největší nákupní srovnávač Heureka.cz uděluje Modrý certifikát pouze obchodům, které mají pozitivní hodnocení v recenzích zákazníků. Více informací.

Heureka.cz hodnotí Obchod CannabisCosmetics.cz:

 • 100 % Zákazníků doporučuje obchod
 • 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
 • 100 % Zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů
 • Průměrná doba dodání v dnech 3,4 dny.
 • Celkové hodnocení 4,9 hvězdiček z pěti.
 • Získali jsme modrý certifikát Ověřeno zákazníky

Každý zákazník má možnost ohodnotit průběh svého nákupu v nezávislém systému Heuréka: Ověřeno zákazníky. Podívejte se na zkušenosti ostatních s naším obchodem.

Co to je Ověřeno zákazníky

Heureka.cz je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží. Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování především co si koupit a kde si to koupit.

Certifikát "Ověřeno zákazníky" řeší otázku "kde si produkt koupit a neprohloupit".

Proč vznikla služba Ověřeno zákazníky?

Na internetu existuje spousta služeb, které se pokouší o hodnocení obchodů. Bohužel ani jedna z nich nepamatuje na to, že hodnotit obchod by měli především samotní zákazníci toho obchodu. Tím, že hodnocení bývá otevřené, mohou svůj obchod hodnotit sami majitelé (samozřejmě pozitivně) a nebo naopak konkurence (samozřejmě negativně). Tím se z takového hodnocení stává nepoužitelný aspekt pro rozhodování, v kterém obchodě nakoupit.

Druhým důvodem, proč takové hodnocení bývá nepoužitelné, je fakt, že zákazníci, kteří v obchodě bez problému nakoupili a se službami obchodu jsou spokojeni, nemají příliš důvod vyhledávat podobné hodnotící služby. Tam se naopak nejvíce ozývají lidé, kteří byli s něčím nespokojeni. A to opět nemůže mít příliš vysokou vypovídající hodnotu.

Právě proto přichází Heureka.cz s nezávislou službou Ověřeno zákazníky.

Jak funguje Ověřeno zákazníky?

Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Provádí to zasláním dotazníku 10 dní (lhůta lze změnit pro každý obchod podle povahy zboží) po provedení nákupu. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.


Ocenění poctivý český podnikatel

Česká asociace podnikatelů uděluje Marii Jagošové a jejím e-shopům www.mj-krasazdravi.cz a www.cannabiscosmetics.cz ocenění Poctivý český podnikatel.

Poctivý český podnikatel
Poctivý český podnikatel

Toto prestižní čestné ocenění uznává, podporuje a propaguje podnikatele, kteří zejména:

 • uplatňují čestný a vstřícný přístup ke svým zákazníkům
 • ctí zásady poctivého a férového podnikání, prosazují se na trhu bez neetického jednání vůči konkurentům
 • dodržují nejlepší zásady spolupráce se svými zaměstnanci a partnery
 • počínají si ohleduplně ke svému okolí, české společnosti i české krajině, prokázali přínos k rozvoji české ekonomiky zaváděním inovací, nových služeb, nových produktů či rozvojem mezinárodních obchodních vztahů
 • dodávají vysokou kvalitu svým zákazníkům i vztahům mezi podnikateli


Akreditovaná konopná poradna

Obchod www.cannabiscosmetics.cz je Akreditovaná Konopná Poradna - nakupujte kosmetiku z konopí u těch, kteří rozumějí tomu co prodávají a umí vám poradit!

 • absolvovali jsme odborný seminář pro akreditované konopné poradce
 • poradíme Vám nejen s výběrem vhodné kosmetiky, ale i s výběrem doplňků stravy, bylinek, čajů či pomůžeme sestavit jídelníček podle zásad zdravé výživy.

MmUxZWYzMj