Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zjistíte zde

OK

NOVINKY

arr3CannabisCosmetics.cz získal Pečeť Garance nákupu!Na webu Heureka.cz hodnotí zpětně naše služby desítky zákazníků, kteří u nás už nakoupili. Díky...

KONTAKTY

CannabisCosmetics.cz
Marie Jagošová
Žižkova 489, Hulín 76824
tel: +420736766392
napište nám

Úvod » CutisHelp

CutisHelp

CutisHelpCutisHelp představuje českou značku kosmetických přípravků nové generace, která se zaměřuje především na péči při kožních problémech a onemocněních veškeré receptury jsou vytvářeny týmem lékařů a farmaceutů tak, aby vyhovovaly náročným potřebám postižené a přecitlivělé pleti k základní aktivní látce, extrahovanému konopnému oleji špičkové farmaceutické kvality, se přidávají nedráždivé a především lékopisné komponenty, což zaručuje nadstandardní snášenlivost přípravků cílem ošetření je úleva, zlepšení a udržení dobrého stavu pleti bez vedlejší zátěže organismu značka CutisHelp je používána a doporučována odbornými lékaři v rámci ambulantní, klinické i lázeňské dermatologické péče.

Přečtěte si uživatelské hodnocení a recenze konopných produktů CutisHelp!


Parametry
novinka akce doprava zdarma top produkt
Běžná cena: 199 Kč

Naše cena 182 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 229 Kč

Naše cena 216 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 239 Kč

Naše cena 215 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 239 Kč

Naše cena 220 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 309 Kč

Naše cena 299 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 339 Kč

Naše cena 312 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 259 Kč

Naše cena 239 Kč

akce


Běžná cena: 178 Kč

Naše cena 144 Kč

novinka
akce


Běžná cena: 209 Kč

Naše cena 195 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 309 Kč

Naše cena 289 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 170 Kč

Naše cena 137 Kč

akce


top produkt


Běžná cena: 229 Kč

Naše cena 216 KčBěžná cena: 399 Kč

Naše cena 371 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 399 Kč

Naše cena 359 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 289 Kč

Naše cena 267 Kč

akce


Běžná cena: 299 Kč

Naše cena 279 Kč

novinka
akce


Běžná cena: 269 Kč

Naše cena 249 Kč

akce
top produkt


Běžná cena: 250 Kč

Naše cena 215 KčBěžná cena: 235 Kč

Naše cena 227 Kč

akce


VIDEO pořadu České televize o konopné zdravotní kosmetice CutisHelp:

O Konopí

Konopí druhu Cannabis sativa (konopí seté – bez THC) pěstovali už před tisíci lety naši předkové pro jeho blahodárné léčivé účinky a výrobu tkanin, provazů, papíru i další věci denní potřeby.

Oproti tomu konopí druhu Cannabis indica (konopí indické – bohaté na THC) bylo a je zneužíváno pro narkotické účely.

Vzhledem k tomu, že v posledních desetiletích bylo konopí mediálně démonizováno a spojováno výhradně s psychotropními vlastnostmi THC (tetrahydrocannabinolů), mezi lidi byl vnášen chaos a strach z této rostliny a pozapomnělo se, že šlechtěním druhu Cannabis sativa vzniklo během 20. století tzv. technické konopí.

Odrůdy tohoto konopí (které se mj. používají pro výrobu kosmetiky) mají potlačeny psychoaktivní účinky, takže přípravky na jejich bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků – přípravky s obsahem látek z tohoto konopí mohou bez obav používat i kojenci.

Vědecky ověřenou skutečností je i to, že jedině olej z tohoto druhu konopí dodává celému organismu i pokožce to nejlepší a nejpotřebnější k přirozené výživě a v případě kožních problémů výrazně snižuje nutnost aplikace nežádoucích hormonálních léčiv (kortikosteroidů), které mají řadu vedlejších účinků.

Nechemicky extrahovaný olej ze semen technického konopí je dosud nejbohatším známým přírodním zdrojem esenciálních mastných kyselin, látek na bázi koenzymů Q, vitaminů i dalších složek, nezbytných pro zajištění zdravého vývoje a správných funkcí celého těla – obsahuje řadu bioaktivních látek, které působí na průběh zánětlivých kožních procesů a posilují odolnost kůže vůči vnějším dráždivým vlivům.

Olej společnosti Parenteral, extrahovaný prostřednictvím kapalného plynu ze semen technických odrůd konopí, byl ve spolupráci se Státním ústavem pro kontrolu léčiv notifikován podle směrnice 98/34/ES pod číslem CZ0582/2009.

Na základě tohoto rozhodnutí bude (vzhledem ke způsobu získávání) jako jediný konopný olej registrován a uveden coby schválená farmaceutická surovina/složka pro výrobu léčivých a pomocných látek resp. výrobu a přípravu léčivých přípravků v doplňku Českého lékopisu 2009, který bude Ministerstvem zdravotnictví vydán v druhé polovině roku 2010 jako oficiální součást lékopisných norem Evropské unie.

Výrobky CutisHelp s vyváženým množstvím extrahovaného konopného oleje poskytují pleti nadstandardně kvalitní příjem těchto bioaktivních látek, které jsou významné pro regeneraci buněk, jsou ideální pro péči o přecitlivělou kůži a pro zklidnění kožních problémů a onemocnění.

Výrobky značky CutisHelp obsahují nejčistší a z hlediska obsahu nejbohatší konopný olej a jsou naprosto bezpečnou kosmetikou pro pomoc dospělým i nejmenším dětem.

Botanická charakteristika konopí je uvedena zde: http://www.kvetenacr.cz/detail.asp?IDdetail=185

 

Nenašli jste v této kategorii, co jste hledali? Napište nám svůj požadavek na info@cannabiscosmetics.cz

ZjM1NjZkMj