Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zjistíte zde

OK

NOVINKY

arr3CannabisCosmetics.cz získal Pečeť Garance nákupu!Na webu Heureka.cz hodnotí zpětně naše služby desítky zákazníků, kteří u nás už nakoupili. Díky...

KONTAKTY

CannabisCosmetics.cz
Marie Jagošová
Žižkova 489, Hulín 76824
tel: +420736766392
napište nám

» REKLAMACE
Reklamace

Odpovědnost za vady

Našim zákazníkům poskytujeme odpovědnost za vady v délce 24 měsíců, není-li přímo u zboží uvedena lhůta delší.

U kosmetických výrobků je datum minimální trvanlivosti označeno slovy „Spotřebujte do:“. Datum minimální trvanlivosti nemusí být uvedeno na obalu produktu, jehož minimální trvanlivost přesahuje 30 měsíců. U těchto produktů je použit symbol otevřené nádobky na krém, uvnitř kterého je údaj o době, po kterou lze přípravek po otevření používat. Tedy je-li v symbolu uvedeno 12M, znamená to, že krém je nutné spotřebovat do 12ti měsíců od otevření.

Odpovědnost za vady začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Odpovědnost za vady se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v procesu reklamace.

Záruční list

Není-li součástí zboží originální záruční list od výrobce, nahrazuje jej doklad o prodeji, který je vždy součástí dodávky zboží. Tento doklad není povinný pro uplatnění reklamace.

Uplatnění reklamace

Za všech okolností se snažíme vyjít spotřebiteli vstříc. V případě, že spotřebitel objeví na zakoupeném zboží v průběhu záruční lhůty vadu, má právo na reklamaci.

Zašlete reklamované zboží (pokud možno včetně kopie dodacího listu, záručního listu, případně i průvodního dopisu se stručným popisem vady) na naši adresu.

Pokud reklamujete kosmetické výrobky z důvodu alergické reakce, připojte k reklamovanému zboží i lékařskou zprávu, kterou potřebujeme pro reklamační řízení s našimi dodavateli/výrobci.

Adresa pro uplatnění reklamace je:

Marie Jagošová
Dr. Stojana 375
76824 Hulín

Kontaktní pro uplatnění reklamace:

Radim Jagoš
radim.jagos@cannabiscosmetics.cz
tel: 736 766 392
Provozní doba: 8 - 17:00 (pracovní dny)

Reklamaci je samozřejmě možné uplatňovat i osobně v sídle společnosti.

O přijetí reklamovaného zboží bude spotřebitel informován emailem.

Vyřízení reklamace

Reklamaci vyřídíme nejdéle do 30ti dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě Vám vyměníme zboží za nové nebo Vám vrátíme peníze dle Vašeho požadavku.

O způsobu vyřízení reklamace je zákazník informován emailem formou zápisu v reklamačním protokolu.

Našim cílem je vyřídit reklamaci ke spokojenosti kupujícího.

JSME TU PRO VÁS!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Jsme připraveni vám pomoci s výběrem zboží a realizací nákupu každý pracovní den od 8 do 17:00.

Email: info@cannabiscosmetics.cz
Tel: +420736766392

NGMwYm